Ekspozycja Kolejowa Białystok-Sokoły » Piotr Goszczycki promował w Białymstoku powieść „Doba na Mazowszu”

img9873v

Piotr Goszczycki promował w Białymstoku powieść „Doba na Mazowszu”

Na zaproszenie stowarzyszenia Kolejowe Podlasie, w Białymstoku zjawił się Piotr Goszczycki z grupy poetyckiej WARS. W minioną sobotę prezentował swoją najnowszą powieść „Doba na Mazowszu”.

Spotkanie odbyło się w kameralnej atmosferze w sali szkoleniowej Zakładu Linii Kolejowych PKP PLK w Białymstoku. Piotr Goszczycki nie tylko opowiedział o książce „Doba na Mazowszu” i o tym jak powstała, ale też zaprezentował zgromadzonej publiczności wybór wierszy o tematyce kolejowej. W trakcie prezentacji autor dzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat kolei i literatury. Przywoływał z pamięci anegdoty i ciekawe historie.

Uczestnicy wieczoru autorskiego nie tylko słuchali, ale również żywo włączyli się w dyskusję z Piotrem Goszczyckim. Po spotkaniu wielu uczestników nabyło od autora książkę z dedykacją. Była także możliwość obejrzenia eksponatów przygotowanych przez Kolejowe Podlasie. Eksponaty związane z koleją, które pojawiły się w sali spotkania, są częścią większej wystawy „Różne historie kolei”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji przygotowanej przez kol. Marcina Koczorowskiego

O książce:

„Doba na Mazowszu” to zapis podróży po Mazowszu, podczas której autor udowodnił, że można przejechać pociągami 1000 kilometrów w ciągu jednej doby, na jednym bilecie. Piotr Goszczycki udowadnia, że można przemierzyć tysiąc kilometrów odwiedzając wiele ciekawych miejsc. A co z tym wspólnego ma Podlasie? Piotr Goszczycki odwiedza również nasz region – Podlasie. Czeremcha jest jednocześnie stacją końcową i pośrednią…


facebook

Fatal error: Call to undefined function is_plugin_active() in /home/ekspozyc/www/wp-content/plugins/image-carousel/inc/functions/icp-functions.php on line 102